Zákaznická linka: ONLINE chat

Skleněný džbánek 0,3l s uchem - gravírované sklo laserem - náhled

Gravírování skla laserem – Mikulovští rybáři hurá do Norska

Mikulovští rybáři opět míří na ryby do Norska – Leka a třetinkový džbánek je součástí vybaní na cestu. Džbánek má obdelníkové pole kde se dá udělat buď potisk nebo gravírovat. Chtějí mít vzpomínku na letošní výlet.

Gravírování skla laserem je jeden ze způsobů jak sklo popsat, označit, dekorovat textem nebo grafikou. U nás v BLUEmbro nabízíme službu gravírování do skla všeobecně za určitých podmínek.

Pře samotným gravírováním laserem vznikl u nás grafický návrh. Grafický návrh slouží také po menší úpravě i pro potisk nebo vyšití.

grafický návrh pro Mikulovské rybáře
grafický návrh pro Mikulovské rybáře
Skleněný džbánek 0,3l s uchem - gravírované sklo laserem
Skleněný džbánek 0,3l s uchem – gravírované sklo laserem

Skleněný džbánek 0,3l s uchem

A výsledek gravírování skla laserem můžete vidět na obrázku č.1 . Sklo jako takové se špatně fotí a obzvláště když se jedná o sklenice, vázu, džbánky.

Jak si objednat gravírování

V případě, že máte grafický vzor který chcete vygravírovat na sklo, dřevo, plast (poze 100%PES), papír, razítková guma, kůže, umělý kámen, keramiku, zašlete nám podklady v elektronické podobě buď přes zákaznickou podporu zde na eshopu nebo emailem.

Nemáte grafický návrh, nevadí, pošlete nám co nejvíce podkladů a podrobně popište co potřebujete. Nebo můžete nakreslit tužkou váš náčrt, popsat, vyfotit nebo naskenovat a poslat. A my grafický vzor pro vás vyhotovíme.

Podporované formáty:
Doporučujeme vektorový formát: CDR, SVG, AI, PDF(vektor) nebo DXF, GC, GCODE, NC, HPGL, RD, LBRN.
Bitmapové formáty (čím lepší kvalita obrázku, tím lepší): BMP, JPG, JPEG, PNG, GIF, WEBP, TIFF.

UPOZORNĚNÍ:
zadavatel a zákazník je právně odpovědný za dodržování a neporušování licencí, ochraných známek a autorských práv. Pokud chcete použít nějaké dílo které je chráněno autorským právem, licencí, ochrannou známkou, doporučujeme ještě před použitím si nechat písemně potvrdit souhlas majitele že můžete danou věc pro svůj účel použít.
BLUEmbro jakkoliv neodpovídá a neručí z podstaty věci za udělení souhlasu nebo správnost k použití díla a není správcem licencí. Pokud vytvoříme grafický návrh který není vázán další licencí, ochrannou známkou, autorským právem a nedojde k písemné dohodě pak se na takové dílo vstahuje naše autorské právo pro jakékoliv další použití a může být zpoplatněno.

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

Zakázková výroba

Vyrobíme vám ozdoby - dekorace pro jakoukoliv příležitost (vyšívání - potisk - laser)

100% bezpečná pokladna

PayPal / MasterCard / Visa / ComGate