Bonusové body

Bonusové body a k čemu slouží?

Nabízíme každému zákazníkovi způsob odměny v podobě bonusových bodů. Bonusové body dostane každý zákazník který u nás zakoupí zboží, řádně zaplatí. Bonusové body je bonusové ohodnocení vašeho dokončeného nákupu a nejedná se o nárokovou část.

Použítí bonusových bodů:
- získané bonusové body použít při platbě za zboží které je určeno výhradně k prodeji za bonusové body
- sbírat bonusové body a získat další výhodu při nakupování
- sbírat bonusové body a zároveň používat při platbě za zboží které je určeno výhradně k prodeji za bonusové body

Chceme nabídnout pro své zákazníky odměnu za VÁŠ nákup. Ceníme si každého zákaznika který u nás nakoupí. Ještě více si ceníme zákazniků kteří mají v nás důvěru a nákup u nás opakují a rádi se vrací.

Kdo, jak, kdy může použít bonusové body?

Bonusové body získá zákazník s vytvořeným osobním účtem.

Zákazník s osobním účtem po přihlášení ke svému účtu může kdykoliv zjístit stav bonusových bodů a přehledy svých objednávek.

Zákazník může využít bonusových bodů pro nákup zboží, které je výhradně určeno k nákupu za bonusové body. A za předpokladu že předchozí nákup byl uspěšně dokončen, zboží nebylo vráceno a má dostečný kredit bonusových bodů pro nákup.

Pokud chcete využít už získané bonusové body k platbě za zboží které je určeno pro nákup za bonusové body, můžete získané bonusové body použít k placení. Bonusové body se automaticky přepočítají zpět na měnu. Platbu formou bonusových bodů lze uskutečnit u objednávky která obsahuje jen zboží určené k prodeji za bonusové body . Upozorňujeme, že zboží výhradně za bonusové body musíte objednávat zvlášť v samostatné objednávce. Pokud budete kombinovat nákup zboží a nákup zboží za bonusové body, systém vám nedovolí dokončit objednávku. Při objednávce za bonusové body platíte jen cenu dopravy a za doplňkové služby které si zvolíte.

příklad:
Chcete nakoupit zboží vyšívanou kytici, máte již bonusové body a chcete si něco koupit z naší nabíky za bonusové body.

V tomto případě provedete dvě objednávky. První objednávka bude zboží textilní truhlička. Následně provedete druhou objednávku a nakoupite zboží z nabídky za bonusové body. Systém sám rozezná které zboží je za bonusové body a provádí převod bonusových bodů zpět na měnu. Po provedení nákupu se bonusové body automaticky odečítají z vašeho kreditu bonusových bodů. Cenu dopravy nelze hradit bonusovými body. Objednávka zboží za bonusové body je odesílána dle zvolené dopravy a platby. V případě že objednávka je na dobírku, platíte dobírku jen v ceně dopravy. V případě že zvolíte úhradu dopravy bankovním převodem, zboží je odesláno až po uhrazení ceny dopravy.

Získám bonus body při nákupu zboží za bonusové body?
NE. Bonusové body dostanete jen za nákup zboží které není určeno na prodej za bonusové body.

Kdy se bonusové body nepřidělují?
Bonusové body se nepřidělují při stornování objednávky, zrušení objednávky, vrácení zboží, při nákupu za bonusové body. Dále se bonusové body nepřidělují za druh dopravy (Bonusové body se přidělují jen za hodnotu zboží).

Přehledy kde zjístite počty bonusových bodů
V detailu zvoleného zboží pod cenou je uvedeno kolik bonus bodů můžete získat při nákupu.

Přehled bonusových bodů v části objednávky "informace o platbě". Zde máte přehled o adrese, cenách a způsobu platby.

Na vyžádání vám e-mailem zašleme stav vaších bonusových bodů na vašem osobním účtu.

 

V případě že budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás písemně e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.

Bonusové body
Momentálně nemáte v košíku žádné bonusové body.
Rychlý kontakt

GARDENER group
Josef Zahradník

Žižkova 7
692 01 Mikulov
IČO: 75707438

Objednávky
Po-Pá
10:00-17:00 hod.

MOB (+420)739671817


Kdo je online?
Právě zde jsou 14 návštěvníci online.
Vyšívané ozdoby, dekorace a dárky od BLUEmbro