Zákaznická linka: ONLINE chat

popis laserem na hrnek z nerezu

Laserové gravírování do kovu

Nově do naší služby a nabídky zařazujeme možnost gravírovat laserem do kovu. Gravírování, popisování kovu laserem lze za určitých podmínek a výsledný efekt získá na kovu barvu černou nebo tmavě antracitovou. Tímto způsobem lze docílit jednobarevného popisu kovu.

Gravírování do kovu:
Hliník, měď, mosaz, zinek, Ocel, nerezová ocel, ocel odolná vůči kyselinám, ocel pozinkovaná

Gravírování do kovu laserem je jeden ze způsobů jak kov popsat, označit, dekorovat textem nebo grafikou či logem. U nás v BLUEmbro nabízíme službu gravírování do kovu všeobecně za určitých podmínek.

V naší nabídce bude buď přímo zboží už se zmíněným popisem kovu nebo bude pro dané zboží umožněno v produktovém designeru možnost zadat si jak grafiku, logo, text, které bude převedeno automaticky do bílo/černé formy.

popis laserem na květináč z nerezu
popis laserem na květináč z nerezu
popis laserem na hrnek z nerezu
popis laserem na hrnek z nerezu

Nerezová termoska na kafe

A výsledek gravírování kovu laserem můžete vidět na obrázku č.1 . Kovové věci se občas jako takové špatně fotí.

Jak si objednat gravírování

V případě, že máte grafický vzor který chcete vygravírovat na sklo, dřevo, plast (poze 100%PES), papír, razítková guma, kůže, umělý kámen, keramiku, zašlete nám podklady v elektronické podobě buď přes zákaznickou podporu zde na eshopu nebo emailem.

Nemáte grafický návrh, nevadí, pošlete nám co nejvíce podkladů a podrobně popište co potřebujete. Nebo můžete nakreslit tužkou váš náčrt, popsat, vyfotit nebo naskenovat a poslat. A my grafický vzor pro vás vyhotovíme.

Podporované formáty:
Doporučujeme vektorový formát: CDR, SVG, AI, PDF(vektor) nebo DXF, GC, GCODE, NC, HPGL, RD, LBRN.
Bitmapové formáty (čím lepší kvalita obrázku, tím lepší): BMP, JPG, JPEG, PNG, GIF, WEBP, TIFF.

UPOZORNĚNÍ:
zadavatel a zákazník je právně odpovědný za dodržování a neporušování licencí, ochraných známek a autorských práv. Pokud chcete použít nějaké dílo které je chráněno autorským právem, licencí, ochrannou známkou, doporučujeme ještě před použitím si nechat písemně potvrdit souhlas majitele že můžete danou věc pro svůj účel použít.
BLUEmbro jakkoliv neodpovídá a neručí z podstaty věci za udělení souhlasu nebo správnost k použití díla a není správcem licencí. Pokud vytvoříme grafický návrh který není vázán další licencí, ochrannou známkou, autorským právem a nedojde k písemné dohodě pak se na takové dílo vstahuje naše autorské právo pro jakékoliv další použití a může být zpoplatněno.

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

Zakázková výroba

Vyrobíme vám ozdoby - dekorace pro jakoukoliv příležitost (vyšívání - potisk - laser)

100% bezpečná pokladna

PayPal / MasterCard / Visa / ComGate