Kdy a jak dostanu doručeno zboží?

Kdy dostanu zboží

Pokud objednáváte vyšívané dekorace, ozdoby bez doplňkových služeb jako je například změna vyšívání nebo úpravy barev je vyřízení objednávky obvykle 3-7 pracovní dní. V ostatních případech přibližně do 14 pracovních dní. Délka vyřízení se může lišit vzhledem k povaze objednávky kterou provedete.

Produkty vyšívané, vyřizujeme obvykle 1-6 pracovních dní v návaznosti na počtu kusů a charakteru objednávky. Délka vyřízení se může opět lišit vzhledem k charakteru vyšívaných věcí.

Snažíme se vyřizovat objednávky co nejdříve. O stavu objednávky jste vyrozuměni vždy e-mailem, případně telefonicky pokud to okolnosti vyžadují.

Jak dostanu zboží

Zboží posíláme pečlivě zabalené proti poškození. Z výběru dopravy je možné vyšívané dekorace a dárky zasílat ČESKOU POŠTOU nebo vyzvednout na pobočkách zasilkovna.cz nebo si osobně vyzvednout v Mikulově na Moravě.

Všechny zásilky zasíláme s doručením do vlastních rukou tzn. zásilka do ruky.

V den odesílání zásilky zasíláme e-mail s číslem balíku, zásilky a následně i SMS zprávu.

Při volbě dopravy si v roletové nabídce u zasilkovna.cz vyberete odběrné místo (adresu) kde si zásilku osobně vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na adresu doběrného místa bude vám zasláno oznámení, že si zásilku můžete přijít vyzvednout.

Kdy doručí zásilku

Všechny balíky přes ČESKOU POŠTU zasíláme jako obchodní balík a zde je doručení následující pracovní den po odeslání. V případě, že zásilka nebude doručena následující pracovní den, napište nám tuto událost aby se to mohlo řešit s dopravcem. V době předvánoční se může stát, že zásilka bude opožděna z důvodu velkého vytížení. Za dobu posledních 3 let se toto opoždění stalo opravdu jen párkrát.

U zásilek pro osobní převzetí na odběrné místo zásilkovny může být doručení zásilky na odběrné místo 2 - 3 pracovní dny.

V den expedice zasíláme emailem informace o balíku a následně i dopravce zasílá info zprávu.

V případě dotazů, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi pomůžeme a odpovíme na vaše dotazy.

Bonusové body
Momentálně nemáte v košíku žádné bonusové body.
Rychlý kontakt

GARDENER group
Josef Zahradník

Žižkova 7
692 01 Mikulov
IČO: 75707438

Objednávky
Po-Pá
10:00-17:00 hod.

MOB (+420)739671817


Kdo je online?
Právě zde je 1 návštěvník online.
Vyšívané ozdoby, dekorace a dárky od BLUEmbro