O nás

GARDENER group (BLUEmbro) je Český výrobce a prodejce originálních textilních vyšívaných dekorací, ozdob, vyšívaných doplňků a dárků. Zakázkové vyšívání na textil a dodavatel originálních textilních dárků a doplňků pro koncové i firemní klienty.

Vyšívané dekorace a ozodby se vyrábí v ČESKÉ republice a má dlouholetou tradici. Jsme průkopníci ve výrobě krásných a originálních vyšívaných dekorací a ozdob v Evropě. Pro výrobu používáme kvalitní material a doplňky.

Náš návrhář a designer navrhují krásné a originální vyšívané ozdoby a dekorace, které mají svůj půvab. Naše výrobky dělají lidem radost a dokáží nejednou vykouzlit radostný úsměv.

Naším zákazníkům nabízíme originalitu, design, kvalitní material a především dlouhodobou stálost, praktičnost a radost kterou přínáší vyšívané dekorace a ozdoby. A nedílnou součástí k tomu všemu patří také dělat radost ostatním. S tímto duchem je i přistupováno k celé výrobě od samotného návrhu až po výrobu a doručení k zákazníkovi. Není nic lepšího než spokojenost a radost zákazníka, který udělal vyšívanou dekorací, ozdobou radost sám sobě nebo někomu jinému. Vykouzlí nejeden úsměv a úžas, ale i vzpomínky po několika letech.

Naším hnacím motorem pro nápady a realizace je právě radost a úsměv jiných.

Na našem obchodě Nebeské vyšívání najdete veškerý námi nabízený a vyráběný sortiment. Vyšívané dekorace, vyšívané ozdoby nabízíme pro koncové i firemní zákazníky. Pro spolupráci nás kontaktujte.

Jestli chcete udělat originální dárek, vyšít vlastní texty nebo obrázky, dekorace a nemáme to v nabídce, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi pro Vás vytvoříme netradiční dárek.

BLUEmbro je zde pro VÁS

Bonusové body
Momentálně nemáte v košíku žádné bonusové body.
Rychlý kontakt

GARDENER group
Josef Zahradník

Žižkova 7
692 01 Mikulov
IČO: 75707438

Objednávky
Po-Pá
10:00-17:00 hod.

MOB (+420)739671817


Kdo je online?
Právě zde je 1 návštěvník online.
Vyšívané ozdoby, dekorace a dárky od BLUEmbro