Dekorace čarodějnice na koštěti z plsti 02

67 536 

-20%
Katalogové číslo: PLPES2403001
dekorace čarodějnice na koštěti z plsti 00
Dekorace čarodějnice na koštěti z plsti 02 67 536 

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů (u nezakázkových věcí)
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky

 

Zaručená bezpečná pokladna

dekorace ježibaba na koštěti z plsti 00
dekorace čarodějnice na koštěti z plsti 00

Představujeme vám naši rozkošnou čarodějnici na koštěti vyrobené z plsti, které zaručeně přinese radost a úsměv na vaše oslavy! Tato nádherná dekorace nejen vyzařuje kouzlo, ale nabízí také řadu výhod, které vás zanechají vzrušením.

V první řadě je naše plstěná čarodějnice na koštěti odborně vyráběná s pečlivou pozorností k detailu. Její měkké, zářivé tělo a roztomilé výrazné oči a kočka dělají neodolatelný doplněk každé expozice. Ať už jej použijete jako středobod, jako součást svátku pálení čarodějnic nebo jednoduše jako samostatnou dekoraci, tato plstěná ježibaba na koštětí s kočkou okamžitě přinese teplo a náladu do vašeho domova.

Čarodějnice na koštěti s kočkou z plsti

Naše plstěná ježibaba na koštěti s koškou je navíc vhodné jako dekorace do dětských pokojů. Díky své měkké, plstěné struktuře. Buďte v klidu s vědomím, že naše plstěná čarodějnice na koštěti nepředstavuje žádné riziko rozbití nebo poškození. Ale i přesto dbejte na to, že to není hračka ale dekorace.

dekorace ježibaba na koštěti z plsti 00
čarodějnice jako dekorace

Čarodějnice jako dekorace má nadčasový design

Naše plstěná čarodějnice na koštěti navíc slouží jako nádherná památka a dárek. Jeho nadčasový design a odolná konstrukce zaručují, že si jej můžete vážit po mnoho let. Ať už jej darujete přátelům, rodině nebo dokonce jako okouzlující dekoraci pro učitele nebo spolupracovníky, naše plstěná čarodějnice skutečně chytne za srdce každého, kdo ho obdrží.

A konečně naše plstěná čarodějnice jako dekorace dodá nádech jedinečnosti. Může být zobrazena rok co rok a stává se milovaným symbolem radosti a obnovy. Ať se stane vzácnou součástí svátku pálení čarodějnic nebo jako dekorace ke svátečním narozeninám ve vaší rodině a přinese úsměv a štěstí všem po celé další generace.

Nenechte si ujít příležitost zpestřit oslavu pálení čarodějnic naší neodolatelnou čarodějnicí na koštěti s kočkou. Její rozkošný design, povaha přátelská, všestrannost jako dárek či nezbytnou součást domacnosti. Připravte se přijmout ducha pálení čarodějnic s naší okouzlující čarodějnicí z plsti s potiskem a udělejte toto sváteční období opravdu nezapomenutelným.

Další informace

Hmotnost0,1 kg
Rozměry12 × 9 × 0,5 cm
Barva: No selection

Doporučujeme: No selection

babička, děda, holčička, kluk, muž, žena

Materiál: No selection

Plsť PES

Událost: No selection

, , , ,

Varianta: No selection

,

Výrobce

Gardener group-český výrobce

Gardener group - výrobce strojové vyšívání, potisk, gravírování a řezání laserem.Český výrobce: - vyšívané ozdoby a dekorace - potisk na textil, dřevo, papír... - řezání laserem (Ozdoby a dekorace ze dřeva, z plsti, z papíru, PES folie i desky...) - gravírování laserem (dřevo, kůže, sklo, keramika, barvené kovy, PES folie-desky...)

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.