Dekorace hasič z plsti 01

34 270 

-21%
Katalogové číslo: PLPES2403002

Add to Cart

dekorace hasič z plsti 01
Dekorace hasič z plsti 01 34 270 

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů (u nezakázkových věcí)
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky

 

Zaručená bezpečná pokladna

dekorace hasič z plsti 01
dekorace hasič z plsti 01

Představujeme vám našeho roztomilého hasiče vyrobeného z plsti, který zaručeně přinese radost a úsměv na vaše oslavy! Tato nádherná dekorace nejen vyzařuje kouzlo, ale nabízí také řadu výhod.

V první řadě je naš plstěný hasič odborně vyráběn s pečlivou pozorností k detailu. Jeho měkké, zářivé tělo a roztomilé výrazné dělají neodolatelný doplněk každé expozice. Ať už jej použijete jako středobod, jako součást svátku – narozenin nebo jednoduše jako samostatnou dekoraci, tento plstěný hasič okamžitě přinese teplo a náladu do vašeho domova.

Požárník dekorace z plsti s potiskem

Náše plstěný hasič je navíc vhodný jako dekorace do dětských pokojů. Díky své měkké, plstěné struktuře. Buďte v klidu s vědomím, že náš hasič nepředstavuje žádné riziko rozbití nebo poškození. Ale i přesto dbejte na to, že to není hračka ale dekorace.

Dekorace požárník (ale i ostatní dekorace z plsti) je vyráběna z komponent, které se vyrábí v České republice.

dekorace hasič z plsti 01 zápich
dekorace požárník z plsti 01 zápich

Hasič dekorace má nadčasový design

Náš plstěný hasič navíc slouží jako nádherná památka a dárek. Jeho nadčasový design a odolná konstrukce zaručují, že si jej můžete vážit po mnoho let. Ať už jej darujete přátelům, rodině nebo dokonce jako okouzlující dekoraci pro hasiče, učitele nebo spolupracovníky, plstěný hasič skutečně chytne za srdce každého, kdo ho obdrží.

A konečně hasič z plsti s potiskem jako dekorace dodá nádech jedinečnosti. Může být zobrazena rok co rok a stává se milovaným symbolem. Ať se stane vzácnou součástí narozenin, svátku, oslav nebo jako dekorace ve vaší rodině a přinese úsměv a štěstí všem po celé další generace.

Nenechte si ujít příležitost zpestřit oslavu neodolatelným hasičem. Pokud budete potřebovat jinou velikost hasiče, jsme schopni vyrobit dekoraci až do velikosti 290 x 519 mm.

Další informace

Hmotnost0,1 kg
Rozměry11 × 6 × 0,5 cm
Barva: No selection

Doporučujeme: No selection

, ,

Materiál: No selection

Plsť PES

Událost: No selection

, , , ,

Varianta: No selection

,

Výrobce

Gardener group-český výrobce

Gardener group - výrobce strojové vyšívání, potisk, gravírování a řezání laserem.Český výrobce: - vyšívané ozdoby a dekorace - potisk na textil, dřevo, papír... - řezání laserem (Ozdoby a dekorace ze dřeva, z plsti, z papíru, PES folie i desky...) - gravírování laserem (dřevo, kůže, sklo, keramika, barvené kovy, PES folie-desky...)

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.