Zákaznická linka: ONLINE chat

zakázkové vyšívání pro Imuni - Česká kosmetika

Zakázkové vyšívání pro Imuni – česká značka premiové kosmetiky

Pro značku Imuni bylo provedeno zakázkové vyšívání loga na froté osušku 70 x 140 cm v barvách firmy která sídlí v Mikulově.

Objevte krásu a zdraví s Imuni, českou značkou premiové kosmetiky a doplňků stravy. Kvalitní produkty pro péči o vaši pokožku a podporu imunitního systému.

Zakázkové vyšívání pro Imuni - česká značka premiové kosmetiky
Zakázkové vyšívání pro Imuni – česká značka premiové kosmetiky Mikulov

Pokud si chcete nechat pouze vyšít jméno, zboží najdete na odkaze froté ručník se jménem nebo froté osušku se jménem.

Jak si objednat zakázkové vyšívání

V případě, že máte grafický vzor který chcete zakázkově vyšít, zašlete nám podklady v elektronické podobě buď přes zákaznickou podporu (doporučujeme) zde na eshopu nebo emailem.

Nemáte grafický návrh, nevadí, pošlete nám co nejvíce podkladů a podrobně popište co potřebujete. Nebo můžete nakreslit tužkou váš náčrt, popsat, vyfotit nebo naskenovat a poslat. A my grafický vzor pro vás vyhotovíme.

Podporované formáty:
Doporučujeme vektorový formát: CDR, SVG, AI, PDF(vektor) nebo WMF.
Bitmapové formáty (čím lepší kvalita obrázku, tím lepší): BMP, JPG, JPEG, PNG, GIF, WEBP, TIFF.

Na základě vašeho grafického návrhu se vytvoří vyšívací vzor pro samotné vyšití. Vyšívací vzory vždy zůstávají v archívu tvůrce vyšívacího vzoru.

UPOZORNĚNÍ:
zadavatel a zákazník je právně odpovědný za dodržování a neporušování licencí, ochraných známek a autorských práv. Pokud chcete použít nějaké dílo které je chráněno autorským právem, licencí, ochrannou známkou, doporučujeme ještě před použitím si nechat písemně potvrdit souhlas majitele že můžete danou věc pro svůj účel použít.
BLUEmbro jakkoliv neodpovídá a neručí z podstaty věci za udělení souhlasu nebo správnost k použití díla a není správcem licencí. Pokud vytvoříme grafický návrh který není vázán další licencí, ochrannou známkou, autorským právem a nedojde k písemné dohodě pak se na takové dílo vstahuje naše autorské právo pro jakékoliv další použití a může být zpoplatněno.

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

Zakázková výroba

Vyrobíme vám ozdoby - dekorace pro jakoukoliv příležitost (vyšívání - potisk - laser)

100% bezpečná pokladna

PayPal / MasterCard / Visa / ComGate