Zákaznická linka: ONLINE chat

Kdy a jak dostanu doručeno zboží

Kdy dostanu zboží

Pokud objednáváte vyšívané dekorace, ozdoby bez doplňkových služeb jako je například změna vyšívání nebo úpravy barev je vyřízení objednávky obvykle 1-7 pracovní dní. V ostatních případech přibližně do 14 pracovních dní. Délka vyřízení se může lišit vzhledem k povaze objednávky kterou provedete.

Produkty vyšívané, vyřizujeme obvykle 1-6 pracovních dní v návaznosti na počtu kusů a charakteru objednávky. Délka vyřízení se může opět lišit vzhledem k charakteru vyšívaných věcí a vytížení našich kapacit.

Snažíme se vyřizovat objednávky co nejdříve. O stavu objednávky jste vyrozuměni vždy e-mailem, případně telefonicky pokud to okolnosti vyžadují.

V objednávce v části pokladna, vás žádáme o sdělení do kdy potřebujete doručit balík. Tento údaj je pro nás informační abychom věděli jak máme s objednávkou naložit a případně posunout výrobu aby se stihlo odeslat včas. Berte prosím na vědomí, že né vždy je možné v krátkém čase vyřídit objednávku.

Jak dostanu zboží

Zboží posíláme pečlivě zabalené proti poškození. Z výběru dopravy je možné vyšívané dekorace a dárky zasílat ČESKOU POŠTOU nebo vyzvednout na pobočkách zasilkovna.cz nebo si osobně vyzvednout v Mikulově na Moravě.

Všechny zásilky zasíláme s doručením do vlastních rukou tzn. zásilka do ruky.

V den odesílání zásilky zasíláme e-mail s číslem balíku, zásilky a následně i SMS zprávu.

Při volbě dopravy si v roletové nabídce u zasilkovna.cz vyberete odběrné místo (adresu) kde si zásilku osobně vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na adresu doběrného místa bude vám zasláno oznámení, že si zásilku můžete přijít vyzvednout.

Kdy doručí zásilku

Všechny balíky přes ČESKOU POŠTU zasíláme jako obchodní balík a zde je doručení následující pracovní den po odeslání (od 1.11.2020 může dojít ke změně v době doručení vzhledem ke změnám u České pošty). V době předvánoční se může stát, že zásilka bude opožděna z důvodu velkého vytížení.

U zásilek pro osobní převzetí na odběrné místo zásilkovny nebo na adresu může být doručení zásilky na odběrné místo D+1 až 2 pracovní dny.

V den expedice zasíláme emailem informace o balíku a následně i dopravce zasílá info zprávu.

V případě dotazů, neváhejte a kontaktujte nás přes online chat, emailem. Rádi pomůžeme a odpovíme na vaše dotazy.

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

Zakázková výroba

Vyrobíme vám ozdoby - dekorace pro jakoukoliv příležitost (vyšívání - potisk - laser)

100% bezpečná pokladna

PayPal / MasterCard / Visa / ComGate