Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti 01

67 536 

-20%
Katalogové číslo: PLPES2404001
Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti
Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti 01 67 536 

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů (u nezakázkových věcí)
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky

 

Zaručená bezpečná pokladna

Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti zápich
Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti zápich

Představujeme vám Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole vyrobené z plsti, které zaručeně přinese radost a úsměv na vaší svatbě! Tato nádherná dekorace nejen vyzařuje kouzlo, ale nabízí také řadu výhod.

V první řadě je svatební nevěsta a ženich na kole odborně vyráběn s pečlivou pozorností k detailu. Její měkké, zářivé tělo a roztomilé výrazné dělají neodolatelný doplněk každé expozice. Ať už dekoraci použijete jako středobod, jako součást svatební hostiny nebo jednoduše jako samostatnou dekoraci, tato svatební nevěsta a ženich na kole okamžitě přinese teplo a náladu do vašeho domova.

svatební nevěsta a ženich na kole z plsti s potiskem

Náše plstěná svatební nevěsta a ženich na kole je navíc vhodný jako dekorace do dortů i dekorace na stůl. Díky své měkké, plstěné struktuře. Buďte v klidu s vědomím, že náše svatební nevěsta a ženich na kole nepředstavuje žádné riziko rozbití nebo poškození. Ale i přesto dbejte na to, že to není hračka ale dekorace.

Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole (ale i ostatní dekorace z plsti) je vyráběna z komponent, které se vyrábí v České republice.

Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti
Dekorace svatební nevěsta a ženich na kole z plsti

Svatební nevěsta a ženich na kole dekorace má nadčasový design

svatební nevěsta a ženich na kole navíc slouží jako nádherná památka a dárek. Jeho nadčasový design a odolná konstrukce zaručují, že si jej můžete vážit po mnoho let. Ať už jej darujete přátelům, rodině nebo dokonce jako okouzlující dekoraci pro svatební den nebo výročí svatby skutečně chytne za srdce každého, kdo ho obdrží.

A konečně svatební nevěsta a ženich na kole z plsti s potiskem jako dekorace dodá nádech jedinečnosti. Může být zobrazena rok co rok a stává se milovaným symbolem. Ať se stane vzácnou součástí svatebního dne, váročí svatby, oslav nebo jako dekorace ve vaší rodině a přinese úsměv a štěstí všem po celé další generace.

Nenechte si ujít příležitost zpestřit oslavu neodolatelnou svatební nevěstou a ženichem na kole. Pokud budete potřebovat jinou velikost, jsme schopni vyrobit dekoraci až do velikosti 290 x 519 mm.

Další informace

Hmotnost0,1 kg
Rozměry11 × 13 × 0,5 cm
Barva: No selection

Doporučujeme: No selection

babička, děda, muž, žena

Materiál: No selection

Plsť PES

Událost: No selection

, , ,

Varianta: No selection

,

Výrobce

Gardener group-český výrobce

Gardener group - výrobce strojové vyšívání, potisk, gravírování a řezání laserem.Český výrobce: - vyšívané ozdoby a dekorace - potisk na textil, dřevo, papír... - řezání laserem (Ozdoby a dekorace ze dřeva, z plsti, z papíru, PES folie i desky...) - gravírování laserem (dřevo, kůže, sklo, keramika, barvené kovy, PES folie-desky...)

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.