Dekorace kuřátko z plsti 02

19 

Katalogové číslo: PLPES2402001

Add to Cart

Dekorace kuřátko z plsti 02
Dekorace kuřátko z plsti 02 19 

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů (u nezakázkových věcí)
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky

 

Zaručená bezpečná pokladna

Dekorace kuřátko z plsti 02
Dekorace kuřátko z plsti 02

Představujeme vám naše rozkošné velikonoční kuřátko vyrobené z plsti, které zaručeně přinese radost a úsměv na vaše velikonoční oslavy! Tato nádherná dekorace nejen vyzařuje kouzlo, ale nabízí také řadu výhod, které vás zanechají vzrušením.

V první řadě je naše plstěné velikonoční kuřátko odborně vyráběné s pečlivou pozorností k detailu. Jeho měkké, zářivé tělo a roztomilé výrazné oči z něj dělají neodolatelný doplněk každé velikonoční expozice. Ať už jej použijete jako středobod, jako součást velikonočního věnce nebo jednoduše jako samostatnou dekoraci, toto plstěné kuřátko okamžitě přinese teplo a náladu do vašeho domova.

Dekorace kuřátko z plsti

Naše plstěné velikonoční kuřátko je navíc vhodné jako dekorace do dětských pokojů. Díky své měkké, plstěné struktuře. Buďte v klidu s vědomím, že naše plstěné kuřátko nepředstavuje žádné riziko rozbití nebo poškození. Ale i přesto dbejte na to, že to není hračka ale dekorace.

Dekorace kuřátko z plsti 02 zápich
Dekorace kuřátko z plsti 02 zápich

Velikonoční kuřátko nadčasový design

Naše plstěné velikonoční kuřátko navíc slouží jako nádherná památka a dárek. Jeho nadčasový design a odolná konstrukce zaručují, že si jej můžete vážit po mnoho let. Ať už jej darujete přátelům, rodině nebo dokonce jako okouzlující dekoraci pro učitele nebo spolupracovníky, naše plstěné kuřátko skutečně chytne srdce každého, kdo ho obdrží.

A konečně naše plstěné velikonoční kuřátko dodá vašim velikonočním tradicím nádech rozmaru. Může být zobrazen rok co rok a stává se milovaným symbolem radosti a obnovy. Ať se stane vzácnou součástí velikonočních vzpomínek vaší rodiny a přinese úsměv a štěstí všem po celé další generace.

Nenechte si ujít příležitost zpestřit velikonoční oslavy naším neodolatelným velikonočním kuřátkem. Jeho rozkošný design, povaha přátelská k dětem, všestrannost jako dárek a trvalá přitažlivost z něj činí nezbytnou součást domacnosti. Připravte se přijmout ducha Velikonoc s naším okouzlujícím plstěným kuřátkem a udělejte toto sváteční období opravdu nezapomenutelným.

Další informace

Hmotnost8 kg
Rozměry7 × 0,5 × 0,5 cm
Barva: No selection

Doporučujeme: No selection

babička, děda, holčička, kluk, muž, žena

Materiál: No selection

Plsť PES

Událost: No selection

, , , , , ,

Varianta: No selection

,

Výrobce

Gardener group-český výrobce

Gardener group - výrobce strojové vyšívání, potisk, gravírování a řezání laserem.Český výrobce: - vyšívané ozdoby a dekorace - potisk na textil, dřevo, papír... - řezání laserem (Ozdoby a dekorace ze dřeva, z plsti, z papíru, PES folie i desky...) - gravírování laserem (dřevo, kůže, sklo, keramika, barvené kovy, PES folie-desky...)

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.