Vyšívané vajíčkaVyšívaní motýlciVyšívané šperkyVyšívané figurky
Vyšívané ozdoby, dekorace a dárky od BLUEmbro pro široké použití. Udělejte radost sobě i ostatním, dárkem z BLUEmbro. Nabízíme originální vyšívané ozdoby, dekorace a doplňky.
Pečeť original výrobce Gardener group
Zakázková výroba vyšívaných dekorací a ozdob pro různé použití. Potřebujete a hledáte originální dárek, maličkost na památku, doplňky pro svatbu, dárek k narozeninám, dekoraci pro firemní použití, firemní dárečky, zakázkové vyšívání na textil, právě pro vás je nabídka zakázkových produktů BLUEmbro.

Proč zvolit a vybrat právě zakázkové produkty z BLUEmbro?

  • každý produkt je svým způsobem originál
  • velká barevná škála (pokud není v nabídce barevná varianta, na objednávku vyrobíme)
  • výroba a prodej už od 1 ks
  • vyšívané produkty od BLUEmbro mají svůj půvab a krásu
  • naším produktem uděláte radost
  • dárky vydrží několik let

 


Doporučené produkty

vyšívaný motýlek vz.3

15.19Kč
Sleva: (36%)
9.66Kč

Dekorace jarní květinový kruh

285.00Kč
Sleva: (9%)
259.00Kč
Výběr ze zboží

Blog: Vyšívané ozdoby, vyšívané dekorace a dárky

2018.02.11 -
Vyšívané vajíčko s lidovým vzorem

vychází ze základních lidových vzorů. Je několik základních tvarů které se používají a na základě toho se navrhlo několik vlastních vzorů, které použijeme pro ozdobu vyšívaných vajíček. Námi vytvořené vzory bude možné kombinovat mezi sebou a tímto způsobem si vytvořit originální vzhled vajíčka. Vajíčka máme v několika variantách složení a velikostí.

2018.01.27 -
Vyšívané velikonoční vajíčko

Velikonošní svátky jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem a oslavou. Velikonoce jsou obdobím lidových tradic spojené s vítáním jara. Pro takový krásný svátek je potřeba originálních a krásných ozdob a dekorací. A proto i u nás máme něco pro krásné Velikonoce. Jednim z ozdob a dekorací je Velikonoční vajíčko.

2018.01.09 -
Vyšívané náušnice

Vyšívané ozdoby a dekorace mohou mít různé tvary s použitím pro všední dny i slavnostní příležitosti. Mezi vyšívané ozdoby můžeme zařadit vyšívané šperky , které najdete v naší nabídce na eshopu. Navrhovat, dělat vyšívané šperky je vždy zajimavé a originální práce. Na základě námětu vytvořit šperk je pracné a časově náročné. Vyšívané šperky patří k něčemu co je obzvláště zajimavé, půvabné a bývá krásným doplňkem.

2018.01.09 -
Vyšívané figurky anděl, mikuláš, čert

Vyšívané figurky andílek, mikuláš, čert, které se vyrábí již řadu let pro různé příležitosti lze nakoupit i v balení v našem eshopu.

2016.01.11 -
Vyšívaný motýlek

je jedna z krásných a originálních ozdob které vyrábíme. Tento druh ozdoby převážně používáme při zdobení textilních dortů. Jedná se o vyšívanou ozdobu, která se vyrábí v různých barvách. Mezi zajimavé patří vyšívaný motýlek vyroben z nití LUNA. Motýlek je vyroben z nití, které přes den obsorbují denní světlo a ve tmě svítí (nazelenalá barva).

2016.01.11 -
Vyšívané kytice

děláme v různých barvách. Nejvíce je zájem o malé kytičky které tvoří skoro vždy dvě barvy. Kytice se dělají v základních barvách a v kombinaci tmavá a světlá barva. Barevné provedení kytičky kopretin může být opravdu i netradiční. Většinou je to kombinace bílá a zvolená barva. Vyjimkou nejsou ani kombinace světlá a tmavá barva nebo jen v jedné barvě. Záleží na okolnostech pro jakou událost je kytička kopretin dělaná.

Vyšívané ozdoby, dekorace a dárky od BLUEmbro